Nástrojař

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
24.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
157 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržba, úpravy a opravy nástrojů
Práce s výkresovou dokumentací
Komunikace s pracovníky ve výrobě – funkčnost strojů a nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Základní mzda od 157 Kč/hod. (dle pracovních zkušeností) + osobní ohodnocení až 24%
Mzda se po zkušební době navyšuje na základě pracovního výkonu
Příspěvek na stravování
Příspěvek na životní pojištění
Věrnostní a přítomností prémie
22 dní dovolené
Stabilní zázemí v prosperující firmě
Dobrou dopravní dostupnost do práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá výrobou kovových spojovacích součástek do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost obráběcích strojů a technologie obrábění
Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Čtení výkresové dokumentace velkou výhodou
Manuální zručnost a technické nadání
Spolehlivost, pečlivost a samostatnost při práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3496188  Datum zveřejnění: 19.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 157 Kč/hod