Planner

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
09.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
Plánování předpovědí prodeje ve spolupráci s obchodním týmem
Komunikace s replenishery a výrobou
Optimalizace skladových zásob
Koordinace skladových zásob u lokálního konvertora
Účast na lokálních/ regionálních projektech
Budete klíčový uživatel SAP v modulu MM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Nadstandartní platové ohodnocení
5 týdnů dovolené,
sick days,
komplexní zdravotní péči,
penzijní připojištění,
příspěvek na stravování,
kurz Aj,
notebook aj...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient je přední světový výrobce technických lepicích pásek a samolepicích systémových řešení (více než 7 000 produktů) pro průmysl, řemeslníky i koncové zákazníky. Aplikace pro různá průmyslová odvětví, mezi něž patří například automobilový průmysl, spotřební elektronika (chytré telefony, tablety a další), tiskařský a papírenský průmysl, stavitelství. Věnují se také vývoji medikovaných náplastí pro farmaceutický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání
Analytické schopnosti
Pečlivost a systematičnost
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Znalost MM modulu SAP je velkou výhodou
Komunikativní znalost Aj
Aktivní znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3512213  Datum zveřejnění: 9.10.2018