Mistr - Pardubický kraj

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
29.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení kolektivu na dílně (8-10 lidí)
- rozdělení pracovníků dle výrobního plánu na výrobní směně
- dodržování výrobního plánu
- převzetí a rozjezd směny od směnového mistra předešlé směny, dodržování běhu směny dle stanovených časových pravidel
- průběžné kontroly na pracovištích
- dodržování pracovních layoutů a pořádků na pracovišti
- operativní určování priorit
- práce na VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na 12-ti hodinové směny
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- odměnová složka mzdy na základě výkonu
- 2 dny dovolené navíc
- stravenky 80 Kč
- pitný režim zdarma
- přátelský kolektiv
- nástup ihned, nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba nápojového skla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání min. SOU s výučním listem
- věk min.18 let
- praxe s vedením lidí výhodou
- pečlivost, spolehlivost
- řidič VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3521884  Datum zveřejnění: 22.10.2018