Údržbář- chemický provoz

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha-západ, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000-22000Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečnické práce (znalost výkresové dokumentace)
Montáže, opravy strojů a zařízení
Opravy skleněných aparatur
Denní režim - jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Základní plat 20.000 – 21.000 Kč + příplatky (nadstandardní příplatky za prostředí u Provozních pracovníků, příplatky za odpolední směny)
Jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
Zajímavou a perspektivní práci
Dobré finanční ohodnocení
Možnost poznat jedinečnost práce s drahými kovy
13.mzda
5 týdnů dovolené
Příplatek na závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Další sociální jistoty dané firemní kulturou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost působí v oblasti zpracování a výroby produktů z drahých a neželezných kovů, včetně jejich recyklace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/SOU - technické zaměření
Svářečský průkaz - Z-E1,Z-G1 - aktivní
Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
Rychlá orientace v nové problematice
Komunikativnost, aktivní přístup
Zručnost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3522728  Datum zveřejnění: 26.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-22000Kč/měsíc