Specialista podpory prodeje

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování zakázek a kontraktů
Tvorba nabídek v SAP na základě podkladů od kalkulantů
Zadávání zakázek do systému a sledování průběhu odbytové zakázky
Zadávání množstevních dlouhodobých kontraktů do systému
Zákaznický servis (telefonický kontakt a emaily od zákazníků)
Evidence poptávek a nabídek
Tvorba a aktualizace SAP ceníku
Vypracování nabídek podle ceny
Zakládání nových odběratelů a kmenových dat nových materiálů a výrobků v SAP
Ošetřování kmenových dat odběratelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí rostoucí společnosti
Odborné vzdělávání
Flexibilní pracovní dobu
Více času pro osobní život díky týdnu dovolené navíc, nadstandardnímu volnu při důležitých osobních situacích a flexibilní pracovní době můžete lépe vyvážit pracovní a osobní život
zdravý životní styl posilujeme volnočasovými poukazy a podporou Vašich společných sportovních aktivit
jednoduchá vylepšení každodenního života – zaměstnancům poskytujeme dotované stravování, výhodné tarify pro telefony, penzijní připojištění a příspěvek na ubytování
vzdělávání a rozvoj profesních, jazykových a osobnostních dovedností
ocenění práce formou ročních bonusů a příspěvku při pracovních výročích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou zákaznických mechatronických celků, řídicích systémů, rozvaděčů a kabelové konfekce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický, elektrotechnický směr

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického resp. elektrotechnického směru – vhodné i pro absolventy
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Uživatelská znalost Windows Office – Excel
Znalost SAP vítána
Ochota, samostatnost, pečlivost a analytické myšlení Dobrá organizace pracovních povinností
Průběžné a flexibilní uspokojování potřeb zákazníků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3528342  Datum zveřejnění: 21.1.2019