900 - 1 100 EUR

Strojník stavební techniky pro Banskou Bystricu

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a podnikající v oblasti stavební techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Strojník stavební techniky pro Banskou Bystricu a okolí.

Jedná se o lokalitu Banské Bystrice.

Co Vás čeká?

Zajištění funkčností stroje v průběhu nájmu

Opravy a údržba strojů v místě jejich aktuálního nasazení

Výjezdy na zakázky v rámci dané lokality

Vedení příslušné servisní dokumentace a záznamů o údržbě

Odpovědnost za svěřené úkoly v rámci stavby

Kvalitní zákaznický servis - profesionální přístup k zákazníkovi

Správné technické a časové provedení úkolů

Technická práce na stavbách společnosti

Co od Vás očekáváme?

SOU nebo SŠ technického zaměření
Praxe v oboru min. 3roky
Znalost provozu a údržby strojních zařízení (Vibrační / silniční válce, Minirypadla, Rypadlo-nakladače, Manipulátory)
Čtení výkresové dokumentace a práce se strojem dle výkresové dokumentace stavby
Aktivní řidič - ŘP sk.B, C
Obsluha stavebních strojů – strojnické oprávnění na kolová rypadla
Strojnické oprávnění na další skupiny vítána
Ochota cestovat.
Týmová spolupráce i schopnost samostatné práce
Praxe v oboru opravář stavebních strojů výhodou
Profesní průkaz řidiče vítán

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím CV na e-mail: [email protected]

Informace o mzde

nástup 1000 EUR + 20% odměny + 13. a 14. plat + mnoho benefitů (viz výše)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

Zázemí stabilního zaměstnavatele, který platí své závazky včas
Práci, při které budete převážně v terénu
Budete součástí profesionálního týmu
Využití kvalitního servisního zázemí
Technické znalosti Vám pomůžeme rozvíjet (pravidelná odborná školení)
Jednosměnný provoz (7-16 h)
Mzda s odměnami a příplatky až 1 300 EUR
Možnost odborných školení, dovolená navíc, cafeteria systém

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám svoj aktuálny životopis.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.7.2019 (zbývá ještě 11 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Prodej a pronájem nejen stavební techniky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

Humares s.r.o.
Kvítková 3687/52
760 01 Zlín
ID: 3613814   Datum zveřejnění: 17.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   nástup 1000 EUR + 20% odměny + 13. a 14. plat + mnoho benefitů (viz výše)