Elektrotechnik/elektromechanik do Holandska

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/měsíc480 € až 500 € čistého týdně a ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty pro dlouhodobé projekty v Nizozemí.

Jako technik a mechanik společnosti budete pracovat samostatně nebo s kolegou na instalaci všech elektrických a přístrojových instalací, servisu a údržby a řešení případných poruch. Můžete být zaměstnáni v oborech: petrochemický průmysl nebo na servisu či údržbě.

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím Váš životopis na e-mail: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda: až 500 EUR čistého týdně (za cca 41 hodin týdně)
- denní směna
- ubytování zdarma
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- holandskou smlouvu na dobu určitou
- nástup co nejdříve

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Holandská elektrotechnická společnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte elektro vzdělání
• Máte 3 roky odpovídající praxe jako elektrikář nebo elektrotechnik
• Různá školení NEN 3140, 1010, Atex, Twin Ferrule a Hawke wartel výhodou
• Máte dobré komunikační schopnosti
• Máte zkušenosti s elektrickými instalacemi a přístrojovým vybavením
• Máte základní certifikát VCA
• Máte platný řidičský průkaz B
• Domluvíte se holandsky nebo anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3668078  Datum zveřejnění: 14.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 2 200 EUR/měsíc480 € až 500 € čistého týdně a ubytování zdarma