Servisní technik energetika - práce v terénu

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šance pro spolehlivé a technicky šikovné!

Otevřené máme pozice v několika lokalitách v rámci Středočeského a Jihomoravského kraje.

Hledáme do české společnosti schopné kandidáty na pozici Servisního technika v oblasti montáže a servisu záložního napájení a energetiky (bateriová úložiště, solární systémy, kogenerace)

Vaším úkolem bude realizace servisních zakázek – montáž, servis a údržba.

Dostanete příležitost pracovat pro rostoucí českou společnost v perspektivním oboru a samozřejmě Vám nabídneme odpovídající mzdu a pár zajímavých benefitů.

Do výběrového řízení potřebujete elektrotechnické vzdělání, vyhlášku 50 §6, alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici a být aktivním řidičem a vlastníkem ŘP skupiny B.

Pokud jsme Vás zaujali, tak nám napište, už teď se těšíme na Vaše odpovědi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, bonusy, týden dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity

Informace o náboru

V případě zájmu o pozici zašlete své profesní CV v českém jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se prodejem, pronájmem, servisem v oblasti trakčních pohonů, elektromobility a energatických systémů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

energetika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivého týmového hráče
- člověka s chutí pořád se učit něčemu novému

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

V jámě 1371/8
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Peldová
Tel.: +420734584831
E-mail: poslat životopis
ID: 3681451  Datum zveřejnění: 14.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc