850 - 1 000 EUR

Obsluha robotické linky na balení potravinářských výrobků

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Bzenec, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme vhodné kandidáty na práci u zcela nové robotické linky na balení potravinářských výrobků.

Práce je na 8-hodinové směny - ranní, odpolední a noční od pondělí do pátku, možné přesčasy každou sobotu na ranní a odpolední směně.

Požadujeme technicky zaměřené lidi s vyučením nebo maturitou.

Lokalita Bzenec na Moravě kousek od hranic se Slovenskem.

Informácie o mzde

140 Kč na hodinu + příplatky

Mzda 140 Kč/hod. plus příplatky za noční, odpolední, víkendy, přesčasy, svátky.

Ubytování zdarma.

Nástup možný ihned.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

potravinářský průmysl

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technicky zaměřený člověk.

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Humares s.r.o.
Kvítková 3687/52
760 01 Zlín

ID: 3705057   Datum zveřejnění: 28.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   140 Kč na hodinu + příplatky