Seřizovač výroby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
970 - 1 240 EUR/měsíc25 000 - 32 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahajování a ukončování výroby dle pracovních příkazů a vyplňování výrobní dokumentace
Dodržování technologického postupu výroby a seřízení strojů
Řízení průběhu prací v daném sektoru – sektor svářeček, sektor robotů, sektor automatických lisů a sektor profilování
Spolupráce při řešení otázek kvality ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP - kmenový zaměstnanec a dobré mzdové ohodnocení
Měsíční odměny za výsledek, docházkový bonus, prémie
13. mzda
Stravenky
Zabezpečené ubytování nebo příspěvek na ubytování
Zaškolení na pozici (do vody Vás nehodíme)
Práce v třísměnném provozu
Dopravu do práce
25 dnů dovolené + placené volna nad rámec ZP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zabývající se lisováním, profilováním a svařováním kovových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro, strojní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání – střední odborné technické (strojní, elektro)
Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
Samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, manuální zručnost, přesnost, komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3761369  Datum zveřejnění: 12.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 970 - 1 240 EUR/měsíc25 000 - 32 000 Kč