Montážní dělník

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti, která je předním evropským výrobcem zdravotnického vybavení, hledáme montážní dělníky pro montážní linku zdravotnického zařízení.

Jako montážní dělník se budete podílet na kompletaci zdravotnických zařízení a provádět úpravy a lícování dílů nutných pro montáž, provádět montážní operace na výrobní lince nebo ve výrobní buňce. Tato práce je vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám základní měsíční mzdu od 22 000 Kč + výkonové prémie až 30 Kč/h, docházkovou prémii až 1200 Kč/měs., příplatky za odpolední, noční, víkendy a přesčasy, 5 týdnů dovolené, benefitní program, dopravu zdarma z Kladna, Slaného a okolí, hrazené stravování a příspěvek na bydlení či ubytování pro uchazeče ze vzdálenosti nad 50 km.

Výroba probíhá v čistém, moderním a přátelském prostředí úspěšné a rozvíjející se společnosti. Na pozici Vás důkladně zaučíme, pracovní úkony postupují od jednodušších ke složitějším, postupně se tak naučíte ovládat celý výrobní proces na Vašem stanovišti a dále máte možnost profesního růstu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je předním evropským výrobcem zdravotnického vybavení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme ochotu pracovat ve třísměnném provozu pondělí až pátek, základní orientaci v normách a technických podkladech pro vyráběné díly, manuální zručnost a středoškolské vzdělání s výučním listem. Praxe výhodou, vhodné i pro absolventy. Pokud se chcete podílet na výrobě pro mezinárodní trhy a nechybí Vám nadšení pro práci, určitě se nám ozvěte!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
V Jámě 1371/8
110 00 Praha 1
http://www.optima-recruit.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Hlaváčková
Tel.: +420731150138
E-mail: poslat životopis
ID: 3777251  Datum zveřejnění: 27.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc