Montážní dělník

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti, která je předním evropským výrobcem zdravotnického vybavení, hledáme montážní dělníky pro montážní linku zdravotnického zařízení.

Jako montážní dělník se budete podílet na kompletaci zdravotnických zařízení a provádět úpravy a lícování dílů nutných pro montáž, provádět montážní operace na výrobní lince nebo ve výrobní buňce. Tato práce je vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám základní měsíční mzdu od 22 000 Kč + výkonové prémie až 30 Kč/h, docházkovou prémii až 1200 Kč/měs., příplatky za odpolední, noční, víkendy a přesčasy, 5 týdnů dovolené, benefitní program, dopravu zdarma z Kladna, Slaného a okolí, hrazené stravování a příspěvek na bydlení či ubytování pro uchazeče ze vzdálenosti nad 50 km.

Výroba probíhá v čistém, moderním a přátelském prostředí úspěšné a rozvíjející se společnosti. Na pozici Vás důkladně zaučíme, pracovní úkony postupují od jednodušších ke složitějším, postupně se tak naučíte ovládat celý výrobní proces na Vašem stanovišti a dále máte možnost profesního růstu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je předním evropským výrobcem zdravotnického vybavení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme ochotu pracovat ve třísměnném provozu pondělí až pátek, základní orientaci v normách a technických podkladech pro vyráběné díly, manuální zručnost a středoškolské vzdělání s výučním listem. Praxe výhodou, vhodné i pro absolventy. Pokud se chcete podílet na výrobě pro mezinárodní trhy a nechybí Vám nadšení pro práci, určitě se nám ozvěte!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3777251  Datum zveřejnění: 27.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc