Traktorista + práce v zemědělské výrobě

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beckov, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě a zemědělství hledáme traktoristu, který se zároveň je schopen pohybovat v zemědělské výrobě u dobytka nebo na poli.

Náplní práce kompletní práce v zemědělství, hlavně práce na traktoru a v zemědělské výrobě - starost o dobytek nebo práci na poli.

Vhodný člověk by měl být mít relevantní SOU/SŠ zemědělského zaměření. Mělo by se jednat o osobu s pozitivním vztahem k půdě respektive přírodě. Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce.

Pozice je lokalizovaná do Beckova u Nového Mesta nad Váhom..

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu 1000 € + prémie (celkem až 1300 €) a firemní benefity podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost zabývající se zemědělskou a potravinářskou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Zemědělství

Řidičský průkaz

T

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vztah k přírodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3789621  Datum zveřejnění: 26.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc