Vedoucí projektového managementu

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás řízení projektů a máte v této oblasti prokazatelné zkušenosti? Máte dokončené SŠ/ VŠ vzdělání technického směru? Nedělá vám problém domluvit německy? Pak pro vás máme skvělou nabídku!
Hledáme uchazeče s dobrými organizačními a řídícími dovednostmi, který má zkušenosti s vedením týmu o 10 a více lidech. Rovněž byste měl být schopen orientovat se v prostředí systému SAP.
Vaší odpovědností bude řídit a vést projektové oddělení. Čeká vás samostatné řešení mezinárodních projektů v elektronické výrobě, dále také příprava, koordinace plánování a realizace sériové výroby.

Můžete se těšit na zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc a mnoho dalších výhod.
Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, tak nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na váš životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou zákaznických mechatronických celků, řídicích systémů, rozvaděčů a kabelové konfekce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické, elektrotechnické zaměření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3807442  Datum zveřejnění: 11.11.2019