Sales Service Specialist Vysočina a Morava

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsícKvartální bonus z dosažených prodejů, 13. plat, vánoční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tuto pozici hledáme aktivního obchodníka/obchodnici, který/rá bude pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat nové a cestovat po celé Moravě a Vysočině.

Naším klientem je skandinávská strojírenská výrobní společnost, v blízkosti Prahy, která poskytuje servis produktů svých i dalších značek po celém území republiky.

Hlavní agenda na této pozici je uzavírání, řízení a správa obchodních servisních smluv s klienty, kteří vlastní některý z produktů našeho klienta či některý z produktů jiných značek.

Servisní smlouvy garantují uskutečnění bleskových zásahů v případě náhlých poruch zařízení, bez kterých se velké množství výrobních či logistických firem neobejde. Smlouvy umožňují takovým situacím předcházet pravidelnou a včas naplánovanou údržbou s využitím moderních aplikací - internetu věcí, pro sledování momentálního stavu zařízení. O realizaci služeb a zásahů se následně stará hustá síť servisních techniků, kteří za zákazníky vyjíždí z blízkých poboček a svých stanovišť.

Požadavky:

Od vhodného kandidáta/kandidátky jsou očekávány prokazatelné obchodní zkušenosti podobného charakteru (práce v terénu min. 3 roky) včetně pečlivé administrativy – vytváření prezentací, cenových kalkulací, příprav smluv a reportů, včetně udržování vztahu a individuálního přístupu ke každému klientovi.

Při práci pro zahraniční společnost a klienty se neobejdete bez středně pokročilé znalosti angličtiny slovem i písmem, dobré znalosti MS Office a aktivního řízení osobního vozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnanec/zaměstnankyně bude zaškolen v centrále společnosti u Prahy po dobu nezbytně nutnou a je podřízen obchodnímu manažerovi servisu, zázemí nalezne na jedné z moravských poboček, za klienty bude vyjíždět z home office
základní mzda mezi 40-45 tis. Kč podle zkušeností + atraktivní provize je nastavena podle dosažených výsledků a vyplácena čtvrtletně
vůz Škoda Octavia I pro osobní účely, telefon, notebook, dovolená navíc, 3. plat, stravenky, pojištění, flexibilní pracovní doba
Prosíme vhodné zájemce/zájemkyně zaslali životopis s fotografií, motivační dopis vítán

Informace o náboru

Odpovím okamžitě a děkuji, za věnování pozornosti této nabídce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je skandinávská strojírenská výrobní společnost, v blízkosti Prahy, která poskytuje servis produktů svých i dalších značek po celém území republiky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V rámci EU se specializujeme zejména na zdravotnický personál, především lékaře-specialisty všech úrovní a dentisty.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

Human-Res s.r.o.
Suchardova 964
272 01 Kladno
http://www.optima-recruit.cz

Kontakt

ID: 3890768  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc