Lékařka/Lékař – zástupce primáře dětského a novorozen. odd.

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 116 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nemocnici ve Středočeském kraji – nestátní zařízení u Prahy, hledáme uchazečku/ uchazeče na tuto pozici.
Vedení nemocnice uvítá všechny kvalifikované zájemce tj. s atestací o plný případně částečný pracovní úvazek.
Je připraveno k vyjednávání o mzdových i dalších podmínkách, včetně vyjednání rozsahu lékařských služeb ve všední i víkendové dny.
Pro zájemce nabízí získání odpovídajícího bytu z městského fondu či ubytování v dobře zavedeném hostelu přímo v zahradním areálu nemocnice.
Dětské a novorozenecké oddělení poskytuje lékařskou péči dětem a mládeži od 0-19 let, spolupracuje s obvodními dětskými lékaři, zastřešuje speciální ambulance zaměřené na diagnostickou, terapeutickou a dispenzační péči a konziliární poradnu.
Je očekáván zájemce, který má zkušenosti a představu o moderním konceptu dětské pediatrie, kterému vedení nemocnice garantuje svoji podporu a který hledá prostředí, ve kterém by působil dlouhodobě a navázal na dlouholetou tradici dětského lékařství v této lokalitě.
Samozřejmostí je podpora odborného růstu nového kolegy, umožnění pravidelného vzdělávání, účast na seminářích a konzultacích, získání praxe s používáním moderních metod diagnostiky, léčby, rehabilitací a péče o novorozence, děti a mládež.
Bližší informace včetně mzdových podmínek budou poskytnuty vážným zájemcům po zaslání životopisu.
[email protected], tel. 731 526 297

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice, nestátní zařízení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví - pediatrie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

pediatrie

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

atestace v oboru pediatrie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3920811  Datum zveřejnění: 5.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 116 000 Kč/měsíc