Svářeč MAG - Chrudimsko

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Chrudim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
180 - 220 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme svářeče na CO2 do oblasti Chrudimska v Pardubickém kraji do strojírenského průmyslu.

Popis práce:

Svařují se plechy síla 5 – 12 mm, na tupo , koutové svary. Hlavně pod tavidlem, jakost P 355 a P 460. Zkoušky svarů zejména RTG – tavidlo, ruční svařování – někdy kapilára a magnet.

Požadujeme:
Uchazeči musí umět vařit, máme vlastní svářecí školu a všechny zkoušky si ověříme a případně uděláme (ale minimálně základní kurs CO2 musí mít každý), jedná se o svařování CO2, případně o svařování pod tavidlem. Na všechno si personál zaškolíme. Ale musí mít zkušenost se svařováním. Dostanete od nás nářadí a nástroje – ale ne montérky, boty a kuklu - případně je možno zapůjčit za úhradu. Máme zájem jen o pracovníky na dlouhodobý pobyt (roky). Samozřejmě je nutná schopnost se dorozumět, číst plány a znalost svářečské terminologie. Auto výhodou

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis v CZ nebo SK na e-mail: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- práci na pracovní smlouvu
- mzda 180-220 Kč na hodinu, pro státní zkoušku více, pro základní kurs méně
- ubytování zdarma 2 – 3 lůžkové pokoje ve firemní ubytovně ve 2 km vzdálené obci, výhodou by proto bylo nastupovat ve dvojicích nebo trojicích, abyste se znali
- stravování ve firmě za 70,-Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenské práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

svářeč

Praxe na pozici/v oblasti

svařování

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

- znalost svařování
- znalost technické terminologie
- platné svářečské zkoušky (základ nebo státní)
- znalost práce a praxe alespoň několik let
- schopnost pracovat s důrazem na kvalitu a pracovat podle technických nákresů
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3955656  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 180 Kč/hod.