Operátor do potravinářské výroby s ubytováním - Uherské Hradiště

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
115 - 125 Kč/hod.Nástupní základní mzda od 115,60,- Kč na hodinu plus příplatky. Příplatky za hodinu za noční 10%, odpolední 3,50,-Kč, sobotu 35%, neděli 35%, přesčas 25% a svátek 100%.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici

dělník potravinářské výroby

pro mezinárodní společnost, která patří k předním výrobcům potravin. Místo výkonu práce okres Uherské Hradiště - Babice.

Jak práce vypadá?
- 3-směnný provoz pondělí až pátek
- Práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- Práce je částečně fyzicky náročnější
- Manipulace s masem, zeleninou, kořením a pomocné práce s tím spojené.
- Kompletní zaškolení - naučíme vás vše, co k práci potřebujete, od bezpečnosti až po samotnou práci.

Koho hledáme? Možná právě vás...
- Je vám alespoň 18 let.
- Jste fyzicky zdatný/á. Práce je fyzicky náročnější.
- Jste manuálně zruční a nebojíte se práce.
- Zvládnete pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny po 8 hodinách).
- Dobrý zdravotní stav.

Na co se můžete těšit?
- Nástupní základní mzdu od 115,60,- Kč na hodinu plus příplatky.
- Příplatky za hodinu za noční 10%, odpolední 3,50,-Kč, sobotu 35%, neděli 35%, přesčas 25% a svátek 100%
- Zázemí stabilní výrobní firmy.
- Ubytování zdarma.
- Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
- Pět týdnů dovolené.
- Bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.
- V neposlední řadě dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním výrobním závodě.
- Nástup možný ihned po absolvování pohovoru a lékařské prohlídky.

Zájemce prosíme o reakci.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím životopis na e-mail:
[email protected] nebo volejte na 00420602645294 - paní Jemelková Andrea.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma. Nabízíme ubytování - po nástupu na hotelu – dvoulůžkové pokoje se soc.zař., TV, lednice. Po zaučení (týden až měsíc) přestěhování do bytů.
Dotované stravování.
Nástupní základní mzda od 115,60,- Kč na hodinu plus příplatky.
Příplatky za hodinu za noční 10%, odpolední 3,50,-Kč, sobotu 35%, neděli 35%, přesčas 25% a svátek 100%
Zázemí stabilní výrobní firmy.
Pět týdnů dovolené.
Bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.
V neposlední řadě dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním výrobním závodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní společnost zabývající se potravinářskou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3984078  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 115 Kč/hod.