Pracovník do výrobní společnosti pro průmysl 4.0

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient rozjíždí nový projekt, do kterého hledá šikovné absolventy oboru elektro či uchazeče s praxí v oblasti udržování provozuschopnosti robotických systémů a automatizovaných pracovišť z prostředí výrobní společnosti.

Společnost se nachází ve Středočeském kraji, severozápadně od Prahy. Spojení autobusem i vlakem do 35 minut.

Co požadujeme:
• Vysoké nasazení provádět požadovanou práci dle svých schopností
• Trvalý zájem o společné úkoly. Co Tě naučí, budeš při práci reálně využívat!
• Ochotu pracovat ve směnném provozu – od pondělí do pátku 37,5 h týdně.
• Spolehlivost a smysl pro týmovou práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost nastoupit ihned nebo během náborového období s trváním 2021-2022
• Tréninkový program pro absolventy pod vedením zkušených kolegů a trvalý růst odborné kvalifikace vč. získání vyhlášky 50 § 6
• Práci v příjemném prostředí s moderními technologiemi (průmyslová revoluce 4.0 - méně operátorů více specializovaných techniků)
• Firemní byt (samostatný pokoj + společné příslušenství)
• Nástupní ohodnocení pro absolventa od 30 tis. Kč + nárůst dle další praxe až 50 tis. Kč
• 13. plat, pojištění, 5 týdnů dovolená a možnost vzít si až týden zdravotní volno v době nemoci
• Přátelskou atmosféru a individuální přístup
• Skvělou firemní kuchyni a kantýnu (dotované stravování, výběr ze 6 jídel denně,
posezení v přírodním areálu s kávou a nápoji o pracovní přestávce)
• Hlídaná parkovací místa v areálu, měsíční příspěvek na dopravu
• Společné neformální firemní akce
• Snadnou dosažitelnost do závodu i pěšky z centra města nebo svozovou firemní dopravou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jde o mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrosoučástek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektro, průmyslová automatizace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4079853  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc