Можливість для людей з України

Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Brankovice 350, Brankovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 44 000 Kč/měsícPříplatky za noční, víkendy, svátky. Dovolená 22 dnů za rok. Stravenkový paušál 80 Kč na směnu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zahraniční výrobní společnosti hledáme zaměstnance na obsluhu automatizovaných linek.
Náplň práce:
- obsluha linek
- zásobování linek vstupním materiálem
- mezioperační kontrola
- odebíraní výrobků z linek
- manipulace s výrobky
Pracujeme buď na 12hodinové směny ranní a noční v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden nebo na 8hodinové směny ranní a odpolední, případně i noční. Požadujeme čistý trestní rejstřík.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte:
Human-Res s.r.o.
Andrea Jemelková
M: +420 602 645 294
E: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
- nástupní mzda 30000,-, po zkušební době 39000,-
- příplatky za noční 10%+20 Kč na hodinu
- příplatky za víkendy, přesčasy, svátky
- dovolená 22 dnů za rok
- stravenkový paušál 80 Kč na směnu
- placené náklady na dojíždění (buď musíte mít bydliště blízko na dojíždění nebo auto, abyste mohli dojíždět z Uherského Hradiště, kde vám poskytneme ubytování zdarma)
- lokalita pracoviště - Brankovice okres Vyškov

Informace o náboru

Prosím reagujte přímo na tento kontakt:

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 36 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba součástek pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost pracoval na směny (buď 12hodinové ranní a noční nebo 8hodinové ranní a odpolední, možné jsou i noční).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4186236  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc