Jak Vám poradíme?

Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Brankovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsícPříplatky za noční, víkendy, svátky. Dovolená 22 dnů za rok. Stravenkový paušál 75 Kč na směnu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zahraniční výrobní společnosti hledáme zaměstnance na obsluhu automatizovaných linek.
Náplň práce:
obsluha linek
zásobování linek vstupním materiálem
mezioperační kontrola
odebíraní výrobků z linek
manipulace s výrobky
Požadujeme jen schopnost pracovat na 12hodinové směny ranní a noční v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
nástupní mzda 24000,-
příplatky za noční 10%+20 Kč na hodinu
příplatky za víkendy, přesčasy, svátky
dovolená 22 dnů za rok
stravenkový paušál 75 Kč na směnu
ubytování zdarma
příspěvek na dojíždění
lokalita pracoviště - Brankovice okres Vyškov

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2021 (zbývá ještě 28 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výroba součástek pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost pracovat na 12 hodinové směny, ranní a noční

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4186236  Datum zveřejnění: 21.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc