Можливість для людей з України

Všeobecný lékař

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 100 000 Kč/měsíccestovní náhrady, možnost ubytování, příspěvek na stravování, třináctý plat, po zapracování 5 týdnů dovolené, balíčky kosmetiky a potravinových výrobků BOTANICO

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lékaře na pozici samostatný lékař-lékařka v naší ordinaci všeobecného lékařství pro dospělé v Otrokovicích nebo Prostějově nebo Kroměříži.

Nabízíme samostatnou kreativní práci praktického lékaře pro atestované lékaře v oboru všeobecného lékařství, interny, tak i pro lékaře ve specializační přípravě před atestací, případně absolventy- jsme držitelé akreditace pro specializované vzdělávání v oboru všeobecného lékařství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat 100.000,- stotisíc korun českých měsíčně při plném úvazku.

Další možné benefity: cestovní náhrady, možnost ubytování, příspěvek na stravování, třináctý plat, po zapracování 5 týdnů dovolené, balíčky kosmetiky a potravinových výrobků BOTANICO

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.3.2023 (zbývá ještě 0 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

lékařské ordinace

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

medicína

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4287305  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc