Можливість для людей з України

Všeobecný lékař

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 150 000 Kč/měsíccestovní náhrady, možnost ubytování, příspěvek na stravování, třináctý plat, po zapracování 5 týdnů dovolené, balíčky kosmetiky a potravinových výrobků BOTANICO

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lékaře na pozici samostatný lékař-lékařka v naší ordinaci všeobecného lékařství pro dospělé v Otrokovicích nebo Prostějově nebo Kroměříži.

Nabízíme samostatnou kreativní práci praktického lékaře pro atestované lékaře v oboru všeobecného lékařství, interny, tak i pro lékaře ve specializační přípravě před atestací, případně absolventy- jsme držitelé akreditace pro specializované vzdělávání v oboru všeobecného lékařství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat od 100.000,- stotisíc korun českých měsíčně při plném úvazku.

Další možné benefity: cestovní náhrady, možnost ubytování, příspěvek na stravování, třináctý plat, po zapracování 5 týdnů dovolené, balíčky kosmetiky a potravinových výrobků BOTANICO

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 63 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

lékařské ordinace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

medicína

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4287305  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc