Operátor strojírenské výroby do Německa

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Harsum, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 2 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme uchazeče do strojírenské výroby součástek.

Hledáme zájemce o manuální práci ve výrobě součástek pro společnost se závodem v Harsumu v Německu. Jedná se o 8 hodinové směny od pondělí do neděle. Pracuje se 5 dní v týdnu, volné dva dny připadají každý týden na jiné dny. Samozřejmě počet směn týdně v průměru odpovídá 37,5 hodinám za týden. Přesčasy jsou vítány.

Požadujeme dobrý zdravotní stav. Nejdůležitějším požadavkem je znalost němčiny na domluvu v práci, čili němčina komunikativně nutná! První kontakt z Německa je po telefonu, takže je potřeba se domluvit v němčině po telefonu.
Dále vyžadována praxe v technické výrobě.
Technické vzdělání výhodou.

Nabízíme mzdu se všemi příplatky 2800 EUR hrubého měsíčně, s přesčasy i více + zařízené ubytování, za které se strhává cca 300 EUR měsíčně. Nabízíme německou smlouvu.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím životopis v češtině/slovenštině a němčině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zajištěno za cca 300 EUR měsíčně.
30 dnů dovolené.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou součástek převážně pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

v technické výrobě

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota chodit pravidelně do práce na své směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4444993  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc