Instalační technik tepelných čerpadel do Holandska

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pro našeho holandského partnera instalační techniky tepelných čerpadel.

Každý zájemce by měl mít prokazatelnou praxi v oboru. Samozřejmě ideálně i odpovídající vzdělání, aby mohl naskočit hned do procesu, tzn. elektroprůmyslovka, učiliště – instalatér atd. Na místě každý bude muset získat VCA certifikát (BOZP), ale to už každému s tím pomůžeme.

Důležité jsou také nějaké základy AJ nebo NJ, na úrovni pochopení, kam se má jet, co se má nafasovat za materiál, co se má kam nainstalovat atd. Každá skupinka bude mít svoje auto, tzn. z ubytování vyrazí do práce firemním autem a domů to samé.

Zájemce prosíme o životopis v češtině a jednom cizím jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Základní mzda vychází z 20 Euro na hodinu v případě pracovní smlouvy, pro ŽL je základní sazba samozřejmě vyšší. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, proto jednou za rok v červenci je 13. plat v plné výši, zároveň je tam nárok na nějaké menší diety denně., protože po těch zakázkách se jezdí po celém Holandsku. Dvakrát ročně se navyšují mzdy dle NL zákoníku práce. Ubytování je zajištěné a každý hradí cca 200 euro za měsíc, tzn. asi 7 euro denně (to je v podstatě mzda za 20 minut), což se strhne ze mzdy. Cena ubytování je samozřejmě vyšší, jedná se o příspěvek na ubytování. Samozřejmě každý zaměstnanec na pracovní smlouvu je součástí NL sociálního systému.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Instalace solárních panelů, tepelných čerpadel a plynových kotlů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

instalatér, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4461991  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc