Zootechnik

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Beckov, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě a zemědělství hledáme zootechnika.

Náplní práce je starost o masný skot, komunikace s veterinářem a vedení administrativy spojené s chovem resp. jiné činnosti se zemědělskou společností.

Agronom/zootechnik by měl být mít relevantní SOU/SŠ zemědělského zaměření. Mělo by se jednat o osobu s pozitivním vztahem k půdě respektive přírodě a specializací na masný skot. Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce. Znalost MS Office (Word, Excel) výhodou. Požadujeme praxi na obdobné pozici kolem 5 let. Nehledáme inženýra do kanceláře, ale člověka na práci ven přímo do terénu v holínkách....

Pozice je lokalizovaná do Beckova.

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 1300 € a firemní benefity podle praxe a výsledků práce. V případě nutnosti možnost i ubytování.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.3.2023 (zbývají ještě 4 dny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost zabývající se zemědělstvím.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

agronom/zootechnik

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4524014  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc