Senior HR kvality

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmienky (brutto)
80 000 - 130 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • revidování požadavků zákazníků
  • vedení a koordinace oddělení kvality
  • řízení systémové a produktové kvality
  • správa interních a externích auditů
  • dohled nad opatřeními
  • péče o zákazníky
  • reportování managementu
  • poradenství pro všechny oddělení v otázkách kvality
  • komunikace s mezinárodním týmem.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na péči o zdraví
  • dotované závodní stravování
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další stabilizační benefity dle vnitřních předpisů a Kolektivní smlouvy
  • mzda 80000-130000 podle praxe a zkušeností

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hledáme do mezinárodní firmy v oblasti výroby pro elektrotechnický a automobilní průmysl kolegu do manažerského týmu na pozici Quality Manažer.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažer kvality

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalost práce na PC
  • důslednost, pečlivost
  • komunikativní schopnosti
  • zkušenosti s řízením týmu min. 3 roky
  •  znalost angličtiny výborná úroveň slovem i písmem
  • orientace na zákazníka
  • technické VŠ vzdělaní, elektro/strojní (výhodou)
  • relevantní znalost ISO 9001 /IATF 16949, ISO/TS 22163 (výhodou), FAI, Automotive core tools (FMEA, PPAP, APQP, MSA, SPC)
  • předchozí praxi s řízením systému kvality ve výrobní firmě.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslať životopis
ID: 4809850  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/mesiac