Strojírenský dělník do Holandska

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste připraveni přijmout výzvu pracovat dlouhodobě v zahraničí?

Jako strojírenský pracovník můžete pracovat na různých pozicích ve strojírenské výrobě a zodpovídat za různé úkoly, jako je např. práce na CNC nebo různé navazující operace (mechanik, montážník, svářeč apod.). Budete pracovat v týmovém prostředí a zapojíte se do každodenních diskusí o plánování. Role  může zahrnovat i práci na směny, střídavě týdně od 5:00 do 14:00 a od 14:15 do 23:15.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Mzda podle hodin od 440 EUR po 660 EUR čistého týdně.

  • Holandská smlouva.

  • Příležitosti pro postup v rámci společnosti.

  • Možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou.

  • Přístup ke školicím a rozvojovým programům.

  • Zajištěné ubytování.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.7.2024 (zbývá ještě 59 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Schopnost pracovat samostatně a spolupracovat v rámci týmu, včetně interakce s kolegy.

  • Výhodou je znalost základních pracovních úkonů u stroje.

  • Motivovaný, orientovaný na detaily a dychtivý učit se.

  • Řidičský průkaz. Auto k dispozici výhodou.

  • Komunikativní angličtina nutná.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslat životopis
ID: 4833920  Datum zveřejnění: 20.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc