Klampiari a lakýrnici do Nemecka a Belgicka. mesačne až 4500€ /ubytovanie zdarma

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 500 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím Slovákov v autorizovaných servisov v Nemecku a v Belgicku!
S možnosťou začatia práce IHNEĎ alebo DOHODOU - aj po Novom roku.

V našom tíme aktuálne chýbajú viacerí členovia na pozície :

* AUTOLAKÝRNIK - príprava a lakýrnické práce
* AUTO KLAMPIAR - opravy karosérií po drobných nehodách

+ mzda od 3500-4500€ mesačne
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
+ práca vo výbornom kolektíve
+ možnosť turnusov / podľa dohody ako Vám vyhovuje/
+ slovenská pracovná zmluva
/ Trvalý pracovný pomer alebo práca na živnosť/

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email : [email protected] alebo volajte : 0911 78 70 82
Po prijatí životopisu Vás budem telefonicky kontaktovať a dohodneme si ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- Potrebná je prax
- Precízna práca
- Ochota cestovať
- Znalosť jazyka - základy NJ alebo AJ

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.
ID: 4474654  Datum zveřejnění: 29.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac