Pracovník v autoservise v Belgicku - na TPP alebo živnosť, ubytovanie zdarma

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do špičkových servisov v Belgicku / okolie Antverp/ prijímame nových kolegov!
Pridali by ste sa do už zabehnutého tímu v ktorom pracujú aj Slováci.
Opravujeme a lakujeme najmä novšie vozidlá po poistných udalostiach
a tiež prerábame na zákazku automobily pre imobilných.

Pracujeme 10 hod. denne, pondelok - piatok. Hodinová mzda.
Náplň práce :
* Lakýrnik / prípravár
- príprava, gitovanie, tmelenie karosérií, maskovanie /lepenie/, lakovanie ...

+ mzda od 3500-4500€ mesačne v čistom
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/ komplet zariadené byty alebo rodinné domy, vlastná izba, max 5-10 min. od servisu
+ práca vo výbornom kolektíve
+ vieme sa dohodnúť na turnusoch / napr. 8týždňov + 2 týždne doma ...
+ slovenská pracovná zmluva na TPP alebo živnosť
+ letenka Brusel alebo Eindhoven cena od 30€ + doprava z letiska zabezpečená
+ náklady na prvú cestu Vám preplatíme / či už pôjdete letecky alebo autom

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email : [email protected]
Zavolám Vám a dohodneme sa na ďalšom postupe.
Aktuálne obsadzujeme aj ďalšie pozície v autoservisoch v Belgicku, Nemecku aj Francúzsku.
Viac info o ponukách nájdete na FB : Práca Optimis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- Potrebná je prax
- Precízna práca
- Ochota cestovať
- Komunikatívna znalosť angličtiny je výhodou

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.
ID: 4499684  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac