Reagujte bez životopisu

Autolakýrnik / Pracovník na príprave. Top servis v Belgicku / opravy áut po nehodách/ Mzda od 4500€ v čistom + ubytovanie zdrama

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac+ ubytovanie ZDARMA + odmeny + navyšovanie mzdy podľa preukázaných zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V modernom servise v Antverpách opravujeme už viac ako 10 rokov autá po drobných nehodách - poistných udalostiach.
Ide prevažne o novšie autá značiek Audi, VW, Škoda...

Do tímu radi prijmeme nových kolegov na dlhodobú prácu - či už na turnusy alebo celoročne.
Možnosť spolupráce na živnosť alebo TPP.

***PRÍPRAVÁR PRED LAKOVANÍM / LAKÝRNIK***
Náplň práce :
- Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, odmastenie, tmelenie, gitovanie)
- Maskovanie, nástrek základnej farby/plniča

+ mzda od 18-20€/hod na nástup - podľa praxe
/ po zaučení navýšenie a pravidelné prehodnocovanie mzdy /
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/apartmán alebo rodinný dom komplet zariadený, samostatná izba/
+ príspevok na prvú cestu 100€
+ možnosť "skúšky" na 2 týždne ak ste zamestnaný a zvažujete, či Vám bude práca u nás vyhovovať
+ práca vo výbornom kolektíve

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na : [email protected] a rada Vás budem kontaktovať.
Ak spĺňate podmienku praxe, určite sa dohodneme na ďalšom postupe.
Voľné miesta v autoservisoch v Belgicku aj Nemecku na pozície :
- Automechanik
- Klampiar - úprava karosérií
- Lakýrnik
- Lakýrnik/prípravár
- Umývač /detailing/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

autolakýrnik, prípravár pred lakovaním

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s prácou v AUTOLAKOVNI
/ striekanie priemyselných konštrukcií nepostačuje/
- Precízna práca
- Ochota vycestovať
- Znalosť jazyka - komunikatívna angličtina je výhodou nie podmienkou

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.
ID: 4747276  Datum zveřejnění: 23.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac