Autokarosár / klampiar v Belgicku/Nemecku. TPP alebo živnosť s ubytovaním Zdarma

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracuj s tými najlepšími v zahraničí !
www.carspecialist.sk

Už viac ako  rokov opravujeme autá po drobných nehodách v TOP servisoch v okolí Antverp/ Belgicko a v Nemecku.

Pracujeme 9-10 hod. denne, 5 dní v týždni.

Náplň práce :
*KLAMPIAR - špecialista karosérií :
- Montáž a demontáž dielov karosérií = Pomocný klampiar
- Oprava a rovnanie poškodených dielov a častí karosérií
- Výmena skiel karosérií

Nástup IHNEĎ / DOHODOU
Možnosť TURNUSOVEJ PRÁCE

+ mzda na nástup od 3500-4500€ mesačne v ČISTOM
+ ubytovanie ZDARMA / vlastná izba/
+ dá sa pracovať celoročne ale vieme sa dohodnúť aj na turnusoch
/napr. 6týždňov + 2 týždne doma .../
+ slovenská pracovná zmluva na TPP od 15€/h v čistom alebo živnosť / od 18€ na nástup + navyšovanie po zaučení
+ letenka Brusel alebo Eindhoven cena už od 40€ + doprava z letiska zabezpečená v prípade potreby
+ na prvú cestu Vám prispejeme 100€/ či už pôjdete letecky alebo autom

V prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis na email : [email protected]
Zavolám Vám a dohodneme sa na ďalšom postupe.
Ponúkame aj ďalšie pozície v autoservisoch a ručných autoumyvárňach v Belgicku a Nemecku.
Viac info o ponukách nájdete aj na našej FB stránke : Práca Optimis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s opravami karosérií /ako autoklampiar v autoservise
- Precízna práca
- Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou nie podmienkou /pracuje sa v partii slovákov

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
Tel.: +421911787082
E-mail: poslať životopis
ID: 4808554  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac