Reagujte bez životopisu

Opravár autokarosérií - klampiar. Nemecko, Belgicko. S ubytovaním ZDARMA

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Od 3 800 EUR/mesiacNavyšovanie po sk. dobe podľa preukázaných zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K TÝM NAJLEPŠÍM !
V špičkových servisoch v Belgicku a v Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách.

Pracujeme priemerne 9-10 hod. denne, 5 dní v týždni.
Dlhodobá celoročná práca s možnosťou turnusov a nástupom aj ihneď.

V servise máme klampiarsku, lakýrnickú, čistiacu a automechanickú dielňu.

*KLAMPIAR - špecialista karosérií :

  • Vyrábanie, montovanie a opravovanie plechových častí karosérií vozidiel.
  • Vyrovnávanie poškodených plechových častí karosérií.
  • Doplnkové zváracie a zámočnícke práce.
  • Používanie klampiarskych nástrojov, prístrojov a iných zariadení potrebných pre výkon povolania.

+ mzda na nástup od 3800-4500€ mesačne v ČISTOM
+ ubytovanie ZDARMA /rodinný dom alebo apartmán, kompletne zariadený s vlastnou izbou/
+ slovenskí kolegovia, na mieste koordinátor

+ slovenská pracovná zmluva na TPP od 15€/h v čistom alebo živnosť / od 18€ na nástup + navýšenie po krátkej skúšobnej dobe - podľa preukázaných zručností
+ letenka Brusel alebo Eindhoven cena už od 40€ + doprava z letiska zabezpečená v prípade potreby
+ na prvú cestu Vám prispejeme 100€/ či už pôjdete letecky alebo autom

V prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis na email : [email protected]
Zavolám Vám a dohodneme sa na ďalšom postupe.
Viac informácií o ponukách nájdete aj na našom webe : https://carspecialist.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s opravami karosérií /ako autoklampiar v autoservise
- Precízna práca
- Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou nie podmienkou /pracuje sa v partii slovákov

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.

Kontakt

ID: 4838271  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac