Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Praktický lékař pro dospělé

Ordinace Unhošť s.r.o.

Místo práce
Pražská 377, Unhošť, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
110 000 Kč/měsícMzda od 110.000,- Kč/ měsíc + výkonnostní odměny!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme praktického lékaře/lékařku pro dospělé nejlépe s atestací/kmenem (není podmínkou) na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek (možná flexibilní volba ordinačních hodin) do ordinace v Unhošti u Kladna- 15 min autem od Praha-Zličín. Pracovní doba 36 hod/týdně, 2 sestry k dispozici. Přístrojově vybavená ordinace (EKG, CRP, INR, FOB...). Mzda od 110.000,- Kč/ měsíc + výkonnostní odměny!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výkonnostní odměny, při delší dojezdové vzdálenosti auto k dispozici, možný je i částečný úvazek - výběr ordinačních hodin dle možností uchazeče, 25 dnů dovolené, vhodné i pro pracující seniory i pro matky na MD.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecné praktické lékařství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je pro nás důležitý zodpovědný přístup, vstřícnost k pacientům a spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní ordinace, která nabízí individuální přístup a návaznost i na další lékařská pracoviště ambulantního i klinického typu. Kromě svědomité péče o naše registrované pacienty nabízíme také pracovně lékařské služby. Nejsme síť s anonymním přístupem. Snažíme se o kvalitní péči s moderním vybavením ke spokojenosti pacienta.
ID: 4536910  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 110 000 Kč/měsíc