Odborný prodejce kuchyní/Designér (Ostrava)

Oresi Slovakia s. r. o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 60 000 Kč/měsíc20.000 Kč brutto fix (během prvních dvou měsíců zkušební doby) + provize z prodeje. Průměrná mzda po zapracování a prodejích se pohybuje na úrovni 35.000 Kč - 60.000 Kč brutto. Horní hranice není limitována a závisí čistě na prodeji. Podrobnější informace s Vámi rádi probereme na osobní schůzce.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho studia v Ostravě rádi přijmeme kolegu či kolegyňku, který/á:

- je dobrý a zodpovědný obchodník
- je samostatný, svou práci si výborně organizuje a umí si určit priority
- má příjemné vystupování a korektní písemný projev
- ovládá práci na PC a má nejen technické myšlení ale také vášeň pro kreativu
- praxe s prodejem kuchyní je velkou přidanou hodnotou

Pokud jste navíc loajální a hledáte dlouhodobé a seriózní zaměstnání, velmi rádi vás uvítáme v našem týmu a už teď se těšíme na váš životopis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce v prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský a nápomocný kolektiv
- odměňování na základě provizního a bonusového systému
- obchodní a produktové zaškolení
- sofistikovaný program zaměstnaneckých slev a benefitů
- pravidelné akce a teambuildingy

Informace o náboru

Výběrový proces se uskuteční v průběhu měsíce listopad 2021. Doporučujeme uchazečům sledovat mailovou schránku a příchozí hovory. Děkujeme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

prodej, obchod, design, architektura

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná komunikativnost a spolehlivost
- prozákaznické uvažování a chování
- obchodní duch a nadšení
- zájem o rozvoj sebe sama
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
- praxe na pozici designéra, odborného prodejce, specialisty v oblasti kuchyňských řešení velkou výhodou
- schopnost pracovat samostatně ale i v týmu

Pokud jste se v uvedeném popisu našli, těšíme se na Váš životopis a velice rádi Vás osobně poznáme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš tým ve spolupráci s našimi obchodními partnery je nejvýznamnejším dodavatelem komplexních kuchyňských řešení v Čechách i na Slovensku. Již více než dvě desetiletí svým zákazníkům děláme radost z výběru toho nejvhodnějšího řešení, profesionálním a zároveň lidským přístupem od prodeje až po montáž zhmotňujeme představy našich klientů a pomáháme tak tvořit srdce jejich domovů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4198622  Datum zveřejnění: 11.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc