Podpora produktového oddělení

OREX TRAVEL, s.r.o.

Místo práce
Národní 1010/9, 110 00 Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zajímavou práci v atraktivním oboru, která zahrnuje:

práci s rezervačním systémem,
monitoring trhu,
spolupráci na vytváření nových produktů,
zpracování smluv a kalkulací,
zahraniční cesty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

kancelář v centru Prahy,
mzdu dle dosažených zkušeností,
smlouvu na HPP,
přátelský kolektiv,
zahraniční služební cesty,
příspěvek na Multisport kartu,
možnost karierního růstu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

cestovní ruch, produktový management, marketing, administrativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme přátelského člověka, který je pracovitý a výsledek odvedené práce je pro něj na prvním místě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Orex Travel s.r.o. začala působit v České republice a na Slovensku koncem roku 2010. Patří do sítě společnosti Anex Group, která má v oblasti cestovního ruchu již patnáctileté zkušenosti. Hlavní sídlo mateřské společnosti Anex Group je v turecké Antalyi, která je zaměřena na destinace Turecko, Thajsko, Kanárské ostrovy, Kypr, Egypt aj., přičemž každoročně přibývají nové destinace.
Společnost Anex Goup má 2500 zaměstnanců a díky své vlastní letecké společnosti, poskytuje služby více než milionu turistům z Turecka, Egypta, EU, Ruska a Ukrajiny. Své služby rozšířila i do dalších sektorů jakými jsou hoteliérství, stavebnictví, energetika a zemědělství.
V Evropě se vytvořila značka Orex Travel s cílem poskytovat našim klientům, co nejkvalitnější služby za co nejlepších podmínek. V letní sezóně 2017 Vám nabídneme Turecko, Řecko, Severní Kypr a Bulharsko. Více na www.orextravel.cz

Národní 1010/9
11000 Praha 1
ID: 3128809   Datum zveřejnění: 12.9.2018