Podpora produktového oddělení

OREX TRAVEL s.r.o.

Místo práce
Politických vězňů, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 140 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zajímavou práci v atraktivním oboru, která zahrnuje:

práci s rezervačním systémem,
spolupráci na vytváření nových produktů,
zpracování smluv a porovnávání cen na trhu,
zahraniční cesty. (v případě zájmu možnost navštívit nabízené destinace)

Zaměstnanecké výhody, benefity

kancelář v centru Prahy,
velká časová flexibilita, později možnost i Home Office
mzdu dle odpracovaných hodin,
smlouvu na DPP, DPČ
přátelský kolektiv,
zahraniční služební cesty,
příspěvek na Multisport kartu,
možnost změny na HPP

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

cestovní ruch, produktový management, marketing, administrativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme přátelskou a spolehlivou osobu, která má zájem poznat, jak to funguje v cestovní kanceláři a získat zajímavé zkušenosti. Pozice je vhodná pro studenty/ky, maminky na/po rodičovské dovolené apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Orex Travel s.r.o. začala působit v České republice a na Slovensku koncem roku 2010. Patří do sítě společnosti Anex Group, která mateřské společnosti Anex Group je v turecké Antalyi, která je zaměřena na destinace Turecko, Thajsko, Kanárské ostrovy, Kypr, Egypt aj., přičemž každoročně přibývají nové destinace.
Společnost Anex Goup má 2500 zaměstnanců a díky své vlastní letecké společnosti, poskytuje služby více než 2 milionům turistů z Turecka, Egypta, EU.. Společnost své služby rozšířila i do dalších sektorů jakými jsou hoteliérství, stavebnictví, energetika a zemědělství.
V Evropě se vytvořila značka Orex Travel (ČR, SK, Polsko, Maďarsko) s cílem poskytovat našim klientům, co nejkvalitnější služby za co nejlepších podmínek. V letní sezóně 2023 Vám nabídneme Turecko a Bulharsko aj. Více na www.orextravel.czmá v oblasti cestovního ruchu již více jak dvacetileté zkušenosti. Hlavní sídlo

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3654873  Datum zveřejnění: 7.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 140 Kč/hod.