Projektový/á manažer/ka

Orientální ústav AV ČR v.v.i.

Místo práce
Pod Vodárenskou věží 4, Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.8.2023

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizační a administrativní podpora běžících projektů (administrace a monitorování získaných grantů a projektů, podpora řešitelů v oblasti metodiky a dle platných pravidel jednotlivých poskytovatelů, kontrola grantových smluv, komunikace s projektovými partnery a poskytovateli grantů)
• Aktivita ve vyhledávání nových projektů v grantových výzvách (vyhledávání nových příležitostí, koordinace přípravy projektů a kontrola grantových žádostí, komunikace s grantovými agenturami)
• Podpora projektových týmů (přijímání mezinárodních hostů a pracovníků, organizace workshopů, konferencí a seminářů)
• Samostatné vedení svěřené projektové agendy, řízení projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a perspektivní zaměstnání v prostředí vědeckého pracoviště
• Získávání zkušeností s organizací mezinárodních akcí
• Příležitost kariérního růstu v oblasti řízení a administrace projektů a možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji ústavu
• Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené (při úvazku 1,0), školka
• Možnost částečné flexibilní pracovní doby a práce z domova
• Pracoviště v blízkosti stanice metra C – Ládví

Informace o náboru

Dokumenty požadované k přihlášce:
• Motivační dopis s uvedením konkrétních zkušeností s projekty
• Strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce
Přihlášku zasílejte e-mailem

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Management a plánování

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s přípravou a administrací evropských projektů
• Schopnost zorientovat se a rychle obsáhnout pravidla nových dotačních programů a výzev
• Schopnost vytvářet nové projektové příležitosti propojováním témat výzev s odborným zaměřením výzkumných týmů a partnerů
• Schopnost nadhledu a strategického pohledu, organizační schopnosti, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OÚ AV ČR je veřejná výzkumná instituce zabývající se studiem politiky, společností a kultur arabských zemí, Íránu, Izraele, Turecka, Osmanskou říší, starověkého Předního a blízkého východu, Indii, střední a jihovýchodní Asii, Čínu a Japonsko.
ID: 4586080  Datum zveřejnění: 24.5.2023