Operátor/ka výroby

Orifarm Supply s.r.o.

Místo práce
Palouky 1366, 253 01 Hostivice, Středočeský kraj, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přebalování léčiv zahrnující kompletní zpracování od registrace- přípravy obalového materiálu a kompletace až po etiketování- potiskování, balení a vypravení zakázky pro zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusový systém, dovolená 25 dní v roce, zajištění stravování s dotací od zaměstnavatele a zajištění svozové dopravy, práce v klidném čistém prostředí, karierní růst, 13. plat

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost, základní znalost práce na PC, čistý rejstřík trestů, ochota pracovat na směnový provoz ranní a odpolední a v chlazeném prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orifarm Group je pokrokovým evropským hráčem v oblasti zdravotní péče. Naší vizí je stát se jedničkou ve zvýhodňování podmínek ve zdravotní péči. Naše dvě obchodní oblasti, paralelní dovoz léčiv a generika, přinášejí společnosti i zákazníkům velké úspory. Pro společnost Orifarm je také důležité zvyšovat hodnotu, kterou poskytujeme svým partnerským firmám, a dělat věci chytřeji na základě JINÉHO přemýšlení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Palouky 1366
253 01 Hostivice
ID: 3300464   Datum zveřejnění: 2.2.2018