Vodič/-ka vysokozdvižného vozíka - Nemecký preukaz na VZV

Orizon GmbH

Miesto práce
Triptis, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
až 11,33 Eur / Hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Nakládanie a vykladanie nákladných vozidiel pomocou vysokozdvižného vozíka
•Vyskladnenie a zaskladnenie paliet do skladu – niektoré regaly so vysoké až 12 m - RBG.
•Zabezpečenie naloženého tovaru
•Obsluha skladového systemu EWM na monitore
•Evidencia a zaznamenávanie pohybu tovaru prostredníctvom ručného skenera
•Práca na 3 smeny – 40 Hod./týždenne

•Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
•Možnost dlouhodobého pracovného pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
•Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidáta – až 11,33 Eur brutto/hod.
•Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo – Slovenský hovoriaci personalista
•Benefitný program zamestnaneckých výhod – Orizon PlusPunkte
•Prvé ubytovanie vám po dohovore môžeme zabezpečiť. Náklady na ubytovanie znáša zamestnanec – možnosť odpočítania z výplaty

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás osobne:
mailom: [email protected]
s podrobným životopisom v nemčine, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-0, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Vaše osobné údaje používame dôverne a zodpovedne výhradne na účely zamestnania v Nemecku: "Orizon.de/datenschutzvereinbarungen“.

* Ako pracovná agentúra pre prevod zamestnancov Orizon GmbH automaticky spracováva vaše osobné údaje a posiela ich potenciálnym zamestnávateľom vo forme profilov. Odoslaním údajov súhlasíte s automatickým spracovaním týchto údajov. Po dokončení konania a najneskôr do 6 mesiacov sa Vaše údaje automaticky vymažú z celého počítačového systému spoločnosti Orizon GmbH. V prípade, že chcete byť z násho systému vymazany skôr, stači sa na nas obrátiť. Môžete nás kontaktovať e-mailom na nasledujúcich odkazoch: https://www.orizon.de/meta-navigation/rechtliche-hinweise.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pre nášho stáleho klienta nahcadzajúceho sa v obalsti mesta Gera – Durínsko, pôsbiaceho v oblasti výroby zvukoizolačných plastových rúr, hľadáme k najbližšiemu možnému termínu viacerých pracovníkov na pozíciu Vodič vysokozdvizného vozíka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, transport

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

•Ukončené vzdelávanie v logistike alebo predchádzajúca skúsenosť s prácou v sklade
•Povolenie a predchadzajúca skúsenosť s prevádzkou vysokozdvižných vozíkov - nemecký preukaz na VZV !
•Skúsenosť so zaskladnením a vyskladnením tovaru v sklade s výškovými regálmi
•Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni - slovom i písmom - B1
•Vodičský preukaz a vlastné vozidlo nutnosťou
•Zodpovednosť, flexibilita, bezúhonosť, loajalita
•Schopnosť pracovať vo výškach

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3608122  Datum zveřejnění: 22.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 11,33 Eur / Hod. brutto