Operátor/-ka vo výrobe - letovanie

Orizon GmbH

Miesto práce
Gera, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9,73 Eur / hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Ručné a strojové letovanie kontaktov pri výrobe kondenzátorov
•Montáž komponentov podľa technickej a technologickej dokumentácie
•Dokumentovanie pracovného procesu v PC

•Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
•Možnost dlouhodobého pracovního pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
•Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidata – 9,73 Eur brutto/hod.+ príplatky
•Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo – Slovenský hovoriaci personalista
•Benefitný program zamestnaneckých výhod – Orizon PlusPunkte
•Ubytovanie neposkytujeme, ale po vzajomnej dohode, Vám radi pomozeme pri jeho haľadaní.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás osobne:
mailom:
SK: [email protected]
CZ: [email protected]
DE: [email protected]
s podrobným životopisom v nemčine, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-0, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pre nášho dlhoročného klienta pôsbiaceho v elektronickej oblasti zameranej na výrobu kondezátorov, ktorý sa nachádza v okolí mesta Gera v Nemecku, hľadáme k najbližšiemu možnému termínu Operátorov vo výrobe - letovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

•Ideálne vzdelanie elektro-/technického smeru
•Predchádzajúca skúsenosť z výroby – letovanie
•Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni – B2
•Uživateľská znalosť práce s PC, schopnosť čítať technickú dokumentáciu
•Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, a bezúhonnosť
•Práca na 3 smeny – 40 Hod./týždenne – akordná práca
•Žiadne zdravotné obmedzenie (alergie, astma..)
•Vodičský preukaz a vlastné motorové vozidlo nutnosťou!

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3620672  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,73 Eur / hod. + príplatky