Nákupčí v leteckém průmyslu (m/ž/d) - Německo (Sasko)

Orizon GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
6/2022 - 9/2022
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/měsícKonkrétněji při náborovém procsesu - platové ohodnocení je dáno zejména zkušenostmi, znalostmi v oboru a jazykovými schopnostmi (němčina, angličtina). Zpravidla dochází k postupnému navyšování platu již v průběhu prvního roku zaměstnání.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- identifikace potřeb a sledování zásob pro zajištění výroby
- realizace poptávek, výběrových řízení, získávání nabídek, rešerše budoucích dodavatelů
- vyhodnocení a výběr nabídek a dodavatelů s přihlédnutím k cenám, termínům a dodacím podmínkám
- vedení jednání s dodavateli s přihlédnutím k firemním pravidlům a koordinace příslušných oblastí
- spouštění právně závazných objednávek (i elektronicky) na vybrané zboží a služby
- tvorba a správa dat v SAP (materiálová a nákupní data, data o dodavatelích)
- realizace speciálních projektů v oblasti nákupu
- rozvoj/optimalizace strategií a nástrojů pro zadávání zakázek
- kontrola termínů poskytnutých služeb a termínů dodávek zboží, vyřizování reklamací a upomínek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- další vzdělávání
- flexibilní pracovní doba (dle pracovní pozice)
- stravování na místě
- velmi dobré dopravní spojení v rámci hromadné dopravy a příspěvek na hromadnou dopravu
- zaměstnanecké prémie
- péče o zdraví zaměstnanců
- příspěvek na fitness

Informace o náboru

Pracovní smlouvu uzavřou vhodní uchazeči a uchazečky buď s naší firmou ORIZON GmbH na dobu neurčitou (agenturní zaměstnávání) nebo přímo s naším zákazníkem (zprostředkování).

Ať už se k cíli dostanete tou či onou cestou, bude pro Vás personální společnost ORIZON spolehlivým průvodcem a partnerem. U našeho renomovaného klienta Vás pak čeká výjimečné pracovní prostředí s výbornou profesní perspektivou.

Neváhejte a uplatněte svůj potenciál!

Těšíme se na Váš aktuální životopis - prosíme v němčině nebo angličtině (pravopisné chyby samozřejmě nehodnotíme).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je renomovaná firma v oblasti leteckého průmyslu. Její spektrum činností a nabízených služeb je velmi rozsáhlé - od modifikací struktury letadel a jejich systémů, přes přestavby kabin, řešení designu až po mezinárodní certifikace. Společnost sídlí ve spolkové zemi Sasko, nedaleko od hranic s ČR, kde se nachází i výroba. Jako součást koncernu spolupracuje se zákazníky z celého světa.

Společnost mnoha oblastech patří mezi technologické lídry a tuto pozici získala díky svým - dnes již více než 1800 - zaměstnancům, kteří se nebojí inovací a odpovědnosti. Jako zaměstnavatel nabízí atraktivní podmínky - kromě zajímavého finančního ohodnocení a nabídky dalšího vzdělávání také velmi dobré možnosti kariérního růstu díky rozšiřující se paletě interních pracovních pozic.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, podniková ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Mírně pokročilý
Plánování dodávek - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

nákup, management nákupu, výběr a správa dodavatelů, kontrola zásob

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené min. 3-leté vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
- ideálně víceletá odborná praxe v oblasti nákupu
- velmi dobrá znalost aplikací MS-Office, systému SAP, softwaru specifického pro nákup
- velmi dobrá znalost angličtiny - slovem i písmem, schopnost vyjednávat
- znalost němčiny na komunikativní úrovni
- zkušenosti s obchodním vyjednáváním (s mezinárodními dodavateli)
- odpovědné jednání s ohledem na přínosy a náklady

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORIZON GmbH: Uns vertrauen jährlich mehr als 100.000 Bewerber - und was ist mit Ihnen?
Orizon gehört mit bundesweit ca. 100 Standorten zu den Top Ten Personaldienstleistern in Deutschland. Wir sind laut FOCUS Deutschlands BESTER MITTELSTANDSDIENSTLEISTER 2021 und erhalten eine Top Bewertung auf Kununu. Seit 2017 ist Orizon zudem Teil des japanischen Konzerns Outsourcing Inc., welcher zu den führenden Unternehmensgruppen im Personaldienstleistungssegment weltweit zählt. Mit langjähriger Erfahrung, Qualitätsbewusstsein und Professionalität unterstützen wir unsere namhaften Kunden als strategischer Partner in allen Fragen rund um das Thema Personalmanagement.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4260329  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc