Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik měření a regulace

ORLEN Service Česká republika s. r. o.

Místo práce
Práce 657, Neratovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nastavování a údržba zařízení ve výrobním chemickém závodu,
• opravy, kalibrace a instalace regulačních obvodů,
• zkušenosti s kontrolou a nastavováním M+R zařízení velmi vítány.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dní dovolené,
• zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden,
• příplatky ke mzdě až 3 600 Kč/měsíc (dle pracoviště),
• mimořádné prémie za dobře odvedenou práci,
• příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč/měsíc,
• stravenky na SODEXO Gastro Pass Card,
• Sváteční bonusy,
• pracovní doba pondělí-pátek 7-15 hod.,
• jistotu a stabilní prostředí společnosti patřící do mezinárodní kapitálové skupiny ORLEN,
• nástup preferujeme ihned, ale je možná i dohoda na pozdější termín.

Informace o náboru

Přijmeme elektro techniky měření a regulace, jsme otevřeni absolventům i zkušeným profíkům. Rádi se s Vámi setkáme osobně a popovídáme si o možnostech případné spolupráce. Uvítáme i elektrikáře, kteří mají zájem o rekvalifikaci na M+R. Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání elektro zaměření
• platnou vyhlášku č. 50/78, min §6
• zodpovědnost, trestní bezúhonnost, spolehlivost,
• praxe v oblasti měření a regulace není podmínkou, jsme otevřeni i přeškolení, důležitý je zájem a chuť se učit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORLEN Service Česká republika s.r.o. byla založena v prosinci 2019 a je původní společností ORLEN Serwis S.A.. Společnost patří do Kapitálové Skupiny ORLEN (GKN ORLEN), jednoho z největších a nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v Polsku. Poskytujeme služby v oblasti automatizace, mechanizace, elektrických a rotačních strojů pro kapitálovou skupinu. Hlavní činnost společnosti je zaměřena na údržbu provozů průmyslových zařízení, servisních zařízení a instalací, provádění oprav a diagnosticko-měřicích služeb. Náš tým se skládá z více než 320 zaměstnanců - zkušených automatiků (MaR), elektrikářů, statických mechaniků a mechaniků rotačních strojů, inženýrů podpory výroby a odborníku z podpůrných oddělení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Záluží 1
43601 Litvínov

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +315 665 503
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4008249  Datum zveřejnění: 14.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc