Strojní zámečník / Svářeč

ORLEN Service Česká republika s. r. o.

Místo práce
Práce 657, Neratovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsícnástupní mzda dle délky praxe a kvalifikace postupné navýšení základní mzdy s každou složenou úřední svářecí zkouškou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• údržba výrobního areálu chemického závodu Spolana,
• údržba strojů, opravy výměnných souprav a tlakových zařízení, kompresory, čerpadla, výměna strojních dílů aj.
• další běžné opravy a údržba prostor, výrobních hal, zázemí, dílen,
• práce na dílně s menšími díly, opravy větších celků v úseku výroby,
• svářečské práce - oprava konstrukcí, potrubí, zábradlí, podest, schodišť, vrat aj.,
• po zaučení držení pohotovosti pro případ náhlých poruch.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dní dovolené,
• zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod. denně, pondělí–pátek 7–15 hod.,
• příplatky ke mzdě za práci ve ztíženém prostředí, osobní ohodnocení, až 3 600 Kč/měsíc,
• mimořádné prémie za dobře odvedenou práci,
• příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč/měsíc,
• příspěvek na stravování (41 Kč za každou odpracovanou směnu) formou SODEXO GPC,
• zvýhodněné telefonní a datové tarify společnosti T-Mobile,
• finanční bonusy na Velikonoce a Vánoce,
• nadstandardní příplatky za práci přesčas,
• po zaučení možnost držení pohotovosti pro případ náhlých poruch,
• odborný rozvoj, vzdělávací kurzy,
• jistotu a stabilní prostředí společnosti patřící do mezinárodní kapitálové skupiny ORLEN,
• nástup preferujeme ihned nebo dohodou.

Informace o náboru

Přijmeme strojního zámečníka se svařovacím oprávněním, jsme otevřeni začátečníkům i zkušeným profíkům. Rádi se s Vámi setkáme osobně a popovídáme si o možnostech případné spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření - mechanik, opravy strojů a zařízení, zámečník, obráběč - soustružník
• orientace v technické dokumentaci, schopnost číst technické výkresy,
• důraz na bezpečnost a kvalitu odvedené práce, spolehlivost, ochotu na sobě dál pracovat,
• požadujeme svářečský průkaz, uvítáme autogen, TIG, nebo elektrody, minimálně základní kurz s cílem složit úřední zkoušku a věnovat se tomu plně,
• platná úřední zkouška výhodou, propadlé oprávnění můžeme obnovit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORLEN Service Česká republika s.r.o. byla založena v prosinci 2019 a je původní společností ORLEN Serwis S.A.. Společnost patří do Kapitálové Skupiny ORLEN (GKN ORLEN), jednoho z největších a nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v Polsku. Poskytujeme služby v oblasti automatizace, mechanizace, elektrických a rotačních strojů pro kapitálovou skupinu. Hlavní činnost společnosti je zaměřena na údržbu provozů průmyslových zařízení, servisních zařízení a instalací, provádění oprav a diagnosticko-měřicích služeb. Náš tým se skládá z více než 320 zaměstnanců - zkušených automatiků (MaR), elektrikářů, statických mechaniků a mechaniků rotačních strojů, inženýrů podpory výroby a odborníku z podpůrných oddělení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4008393  Datum zveřejnění: 20.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc