Regionální projektový manager

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
Jedná se o řízení týmu pracovníků, který zajišťuje v rámci personální agentury dodávky výrobních dělníků k zákazníkům v oblasti automobilového průmyslu.

CO POŽADUJEME:
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou
- Organizační a komunikační schopnosti
- Pečlivost, důslednost
- Uživatelskou znalost práce na PC (zejména Excel,Word)
- Řidičský průkaz sk. B
- Odolnost vůči stresu a schopnost poradit si za každé situace

CO JE VÝHODOU:
- Zkušenosti na vedoucí pozici (personalistika, logistika, výroba)
- Polština a ukrajinština na jakékoliv úrovni

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI:
- Koordinace koordinátorů na zakázkách v automobilovém průmyslu
- Zajišťování plynulého chodu zakázky, flexibilní reagování na požadavky zákazníka
- Komunikaci se zákazníkem a pravidelný reporting
- Zajišťování potřebných personálních činností (např. plánování obsazenosti směn, zajištění potřebného počtu pracovníků na jednotlivé směny, kontrola docházky)
- Řešení aktuálních problémů našich zaměstnanců na svěřené zakázce
- Reprezentace společnosti svou prací a zodpovědným přístupem ke svěřeným úkolům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výborné platové ohodnocení
- Služební telefon, notebook
- Služební automobil
- Možnost seberealizace

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Vaše CV na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

V současné době hledáme do týmu šikovné a pracovité lidi s velmi dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ukrajinský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2953774  Datum zveřejnění: 21.4.2017