Operátor výroby

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Bezručova 530/28, Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
24 100 – 30 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní pozice v automobilovém průmyslu v Mladé Boleslavi a širokém okolí.

Náplň práce je různorodá od výroby autosedaček až po narazníky a přístrojové palubové desky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Svozy do zaměstnání zcela zdarma
• Příspěvek na vlastní dopravu do práce
• Příspěvek na bydlení
• Poskytujeme ubytování od 1500 Kč - 3500 Kč na měsíc
• Zdarma pracovní obuv a oblečení
• Týden neplaceného volna navíc
• Měsíční docházkový bonus
• Příplatky za přesčasy
• Příplatky za 6.noční a 6.ranní
• Stravenky nebo příspěvek na závodní stravování
• Zázemí stabilní společnosti
• Úplné zaškolení na pracovišti
• Vstřícné a profesionální chování koordinátorů
• Nástup dle dohody
• Práce na HPP
• Jistota dlouhodobé spolupráce
• Možnost přesčasů

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte kontaktovat náborové centrum na telefonním čísle 778 062 456.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

• Min. základní vzdělání
• Manuální zručnost
• Zodpovědnost
• Chuť pracovat
• Flexibilita

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3275996  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 100 – 30 300 Kč/měsíc