Operátor výroby

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Plazy, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
19.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého a dynamického týmu hledáme muže a ženy na pozici operátor výroby.

Popis pracovní pozice:
Výroba palivových nádrží do automobilů
Montáž záložních čerpadel
Výstupní kontrola
Výroba trubek do nádrží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příplatky za víkendy
Bonus ve formě 13. platu
Příplatek za výstupní kontrolu
Jarní a podzimní bonus
Týdenní zálohy 1500 Kč
Možnost ubytování od 1.500 Kč nebo příspěvku na bydlení
Svozy do zaměstnání zdarma nebo příspěvek na dopravu

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše náborové centrum na tel. číslech 778 062 456, 775 250 167.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dlouholetou praxí na trhu, zaměřující se na automobilový a strojírenský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost
Zodpovědnost
Chuť pracovat
Flexibilita
Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3337464  Datum zveřejnění: 16.3.2018