Montér

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Mnichovo Hradiště, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
19.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme pracovníka na pozici montér do naší společnosti.

Popis pracovní pozice:
Momentování, kotvící technika
Zaměření konstrukce – rotační laser, křížový laser
Samostatná montáž na základě instrukcí
Základní svařování elektrodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhodné platové podmínky
Ubytování za 1500 Kč/měsíc
Svozy do zaměstnání
Možnost týdenních záloh
Úplné zaškolení na pracovišti
Vstřícné a profesionální chování koordinátorů
Nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše náborové centrum na tel. číslech 778 062 456, 775 250 167.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dlouholetou praxí na trhu, zaměřující se na automobilový a strojírenský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Montér

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučen v oboru nebo praxe min. 1 rok
Manuální zručnost
Samostatnost
Zodpovědnost
Chuť pracovat
Flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3337879  Datum zveřejnění: 16.3.2018