Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Letecká doprava Aircargo - Vodič MKD C+E , 3+1, 6+2 , 8+2

OST s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
762 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dopravná spoločnosť zaoberajúcu sa leteckou dopravou, vykonávame prepravy medzi hlavnými európskymi letiskami pre leteckú spoločnosť ktorá je na trhu viac ako 50 rokov

Ponúkame stabilnú prácu, výplaty na čas, ľudské jednanie, 70% preprav sa jazdi v noci

Hľadáme zodpovedných a spoľahlivých vodičov ktorý nemajú problém s NOČNOU PRÁCOU tak poprosím aby sa ozvali iba vážny záujemcovia,

Turnus 3+1 alebo 6+2 , 8+2, 9+3

znalosť anglického a nemeckého jazyka je veľké plus,
vodič musí mať všetky platné doklady, plus ADR školenie (ak nieje po dohode možne zabezpečiť školenie na naše náklady)

výmena vodičov prebieha na letisku Frankfurt Nurnberg alebo Munchen, strieda sa firemným autom, odjazd je z Levice

Ми транспортна компанія, яка займається авіаперевезеннями, ми здійснюємо перевезення між основними європейськими аеропортами для авіакомпанії, яка існує на ринку більше 50 років

Ми пропонуємо стабільну роботу, своєчасну оплату, людське спілкування, 70% перевезень вночі

Шукаємо відповідальних та надійних водіїв, яким не проблема НІЧНА РОБОТА, тому прошу до нас звертатися тільки серйозні зацікавлені особи.

Каденція 3+1 або 6+2, 8+2, 9+3

знання англійської та німецької є великим плюсом,
водій повинен мати всі дійсні документи, а також ліцензію ADR

обмін водіями відбувається в аеропорту Франкфурта Нюрнберг або Мюнхен, чергується з службовим автомобілем, відправлення з Левіце

Zamestnanecké výhody, benefity

VYPLATA
- Základný plat 762-900€ brutto + 0-500€ brutto odmeny za pracu a za spotrebu paliva =
800 - 1250€ brutto + denna dieta (55€/1den)

ODMENY + ZAKLADNY PLAT = Hrubá mzda (odmena za pracu a za spotrebu paliva sa priráta do zakladnej mzdy)

DENNA DIETA NETTO : 55€/deň
BRUTTO za 1 MESIAC : 800 - 3000 €
NETTO za 1 MESIAC : 633 - 2700€

€ NETTO na 1 DEŇ ---- 80 - 85 - 90€ (podla odmeny za pracu a za spotrebu paliva)

ВИПЛАТА
- Основна заробітна плата 762-900 € брутто + 0-500 € брутто бонус за роботу та бонус за споживання палива =
800 - 1250 € брутто + добові (55 €/1 день)

ВИНАГОРОДИ/БОНУСИ + БАЗОВА ЗАРПЛАТА = Заробітна плата брутто (БОНУС за роботу та споживання палива додається до основної зарплати)

ЩОДЕННА ДІЄТА НЕТО: 55 євро/1 ДЕНЬ
БРУТО за 1 МІСЯЦЬ: 800 - 3000 €
НЕТТО за 1 МІСЯЦЬ: €633 - €2700

€ НЕТТО за 1 ДЕНЬ ---- 80 - 85 - 90 € (відповідно до БОНУСУ за роботу та за витрату палива)

Informácie o výberovom konaní

PRIJIMAME VODICOV Z TRETICH KRAJIN - UKRAJINA - SRBSKO

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme neustále rozširujúca sa spoločnosť zaoberajúca sa leteckou dopravou - preprava tovaru medzi letiskami v Európe, preprava secured cargo, preprava tovaru vysokej hodnoty. Máme svojich klientov pre ktorých zabezpečujeme prepravy Air Cargo, občas plánujeme vozidlá aj cez Timocom, hlavne na presuny k letiskám ale 95% práce máme od svojich klientov s ktorými dennodenne komunikujeme a prispôsobujeme sa podľa ich potrieb.

Máme ťahače so špeciálnymi MEGA plachtovými návesmi na leteckú prepravu ( ROLLERBED TRAILERS)

Naše hlavné destinácie sú Frankfurt, Liege, Bremen, Amsterdam, Luxembourg, Paris, Barcelona, Madrid, Valencia , Milano, Roma, Vienna, Linz, Budapest, Praha, Bratislava, Munchen, Hamburg, Berlin, Hannover, Leipzig, Brusel, Dresden, Dusseldorf, Maastricht ....
ID: 3958767  Datum zveřejnění: 17.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac