Technik řízení jakosti - strojírenský kontrolor

OTSUKA BRANO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Železniční 570, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:OTSUKA BRANO s.r.o., IČ 28634977
Pracoviště:Železniční 570/6, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání, nejlépe technické směru
- komunikativní znalost AJ
- znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- praxe na obdobné pozici v automotive výhodou
- znalost práce s komunálními měřidly
- znalost měření 3D výhodou
- zkušenosti s PPAP, tvorba kontrolních plánů atd.
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- týden dovolené navíc
- mobilní telefon
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- firemní akce
- příspěvek na rekreační činnost
- příspěvek na péči o zdraví zaměstnanců
Mzda od 25.000,- Kč + 20 % prémie - mzda je závislá na schopnostech, znalostech a praxi, další navýšení možné dle výsledů práce.

Životopisy zasílejte prosím POUZE na adresu [email protected].

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11343450728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní