Něměcko-skladníci a řidiči VZV !Bez poplatků - mzda € 9,07 + příplatky - garantované hodiny - odchody každý týden !

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
každý týden

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladu s hračkami, dámskou módou. Balení zboží, sběr objednávek, třídění zboží, příprava k expedici.

Řidiči VZV vozíku.

Informace o mzde

9.07 EUR/hodina, příplatky + pomoc při vybavovaní přídavků na děti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Garantovaná dlouhodobá práce
- Pracovní smlouva se podepisuje přímo na Slovensku. Pracovní smlouva je v souladu s platným Německým právem.
- Pomoc při vyřizování přídavků na děti hned od nástupu do zaměstnání, na první a druhé dítě měsíčně po 184 €, na třetí dítě 190 €, na další děti po 215 €, dodatkové příplatky na děti do 140 €
- Zajištěné ubytování - od 40 € týdně - strhávány z platu
- Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky ani provize při registraci ani po odchodu do Německa.
-Ubytování od 2 km od zaměstnání, možnost chození do práce pěšky, doprava do zaměstnání zajištěna zaměstnavatelem

Informace o náboru

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech, dostavení se na registraci je nutné osobně, protože každý uchazeč musí absolvovat informativní jazykové testy.
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem. Zašleme Vám veškeré bližší informace.
Možnost odjet v párech nebo menších skupinkách.

Vzhledem k vysokému počtu uchazečů, není možné z časového hlediska odpovídat všem reagujícím zájemcům. Odpovídáme pouze uchazečům kteří splňují kritéria pracovní nabídky. Děkujeme za pochopení.

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
email: [email protected]
Mobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040

Přemyslova 5
301 00 Plzeň
Czech republic
Mobil: 00420 739541655, 00420 739541656

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-Czech-sro/957446170953628

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chuť pracovat, preciznost a mít zájem o dlouhodobé zaměstnání.
V případě zájmu o pozici řidiče na VZV nutná zkušenost, popř. certifikát.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 7000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014/15 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Palachovo nám. 620/1
779 00 Olomouc
www.ottoworkforce.cz
ID: 1808304   Datum zveřejnění: 7.4.2015   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   9.07 EUR/hodina, příplatky + pomoc při vybavovaní přídavků na děti